Dec 15

Tylko u nas profesjonalny tani horoskop

Określenie czasu jajeczkowania : wg. Dr Jonasa -“Cykl Jonasa”. W koordynacji z odkryciami czeskiego lekarza narządów rodnych i astrologa dr E.Jonasa : tak zwana Astrologia APS czyli astrologia zakresu – raz w miesiącu Słońce u płci żeńskiej znajduje się w analogicznej odległości od Srebrnego Globu jak w Horoskopie Urodzeniowym. Trwa to niespełna kilka godzin i jest to moment, w którym kobieta najbardziej nadaje się do poczęcia potomstwa. Ten moment musi być zgodny z czasem jajeczkowania.

***

Miotanie i zarazem odczynienie złorzeczeń realizujących życzenie zainteresowanego. ZNACHOR 7 & Wróżka  oferuje:

Wróżka Klara zaprasza!

Wróżka Matylda zaprasza!

 1. horoskop romantyczny dla kochanków,
 2. horoskop o znalezienie dobrej roboty,
 3. urok podatkowy na ten przykład wróżby odśrodkowe i dośrodkowe miłosne, rzucanie i odczynienie,
 4. Cyfrologia i od przekleństwo zarazem Cyfrologia i Tarot podatkowy z ciśnięciem i odczynianiem Horoskopu.
 5. Wybłaganie wszelkich wymarzonych zachcianek, oczywiście w okowach etyki i rozumu prawodawstwa powszechnego. itd.

***

Nasze horoskopy Synastry.

Postawienie tego horoskopu, zasadza się na zbadaniu 2 lub więcej horoskopów Natalnych i wnikliwej analizie zależności. Skrupulatne analizowanie powiązań wynikających z tego porównania pozwala na określenie relacji między właścicielami horoskopów patrz: astrologia horoskopy – diagnoza relacji. Kosmogramy RADIX partnerskie: horoskopy kontaktowe, horoskopy relacyjne i inne horoskopy porównawcze.

Horoskopy oraz warunki istnienia, charakter egzystencji, aspiracje. Tarot horoskop a widzenie świata. Tarot horoskop a negatywne skłonności, pobłażania zachciankom oraz inne problemy. Horoskop & numerologia a najwyższy stan umysłu: fascynacja filozofią, Bogiem, astrologią, okultyzmem, Tantrą i innymi sztukami nauki tak zwanej Tajemnej.

Zobacz też > astrologia czy to wróżba

4 Comments dodaj »

 1. Kultura Idiotów mówi - September 10, 2012 @ 10:43 am

 2. Usługi diabelskie mówi - October 28, 2012 @ 3:05 pm

   
  Uwaga: popularność usług diabelskich stale rośnie… Zobacz >>> http://badzwolny.eu/index.php?option=com_content&task=blogsection&id=10&Itemid=177
   
  zobacz też >>> Zagrożenia wiary – Astrologia
   

  Chrystus w chwale zasiada na tronie niebieskim... Jego stopy spoczywają na głowie Uranusa, pogańskiego boga nieba
  Sarkofag Juniusa Bassusa (datowany na 359 rok)
  Chrystus w chwale zasiada na tronie niebieskim…
  Jego stopy spoczywają na głowie Uranusa, pogańskiego boga nieba…

   
   

  Benedykt XVI
  ENCYKLIKA SPE SALVI

  “Paweł ilustruje ówczesną, istotną problematykę religii w sposób niezwykle trafny, gdy przeciwstawia życiu opartemu «na Chrystusie» życie pod panowaniem «żywiołów świata» (por. Kol 2, 8). W tej perspektywie nowe światło może rzucić pewien tekst św. Grzegorza z Nazjanzu. Mówi on, że w chwili, w której trzej Królowie, prowadzeni przez gwiazdę, adorowali nowego Króla Chrystusa, nastąpił koniec astrologii, gdyż od tej pory gwiazdy poruszają się po orbitach wyznaczonych przez Chrystusa. Rzeczywiście w tej scenie jest odwrócone ówczesne pojmowanie świata, które w inny sposób na nowo dochodzi dzisiaj do głosu. To nie żywioły świata, prawa materii rządzą ostatecznie światem i człowiekiem, ale osobowy Bóg rządzi gwiazdami, czyli wszechświatem; prawa materii i ewolucji nie są ostateczną instancją, ale rozum, wola, miłość — Osoba. A jeśli znamy tę Osobę, a Ona zna nas, wówczas niewzruszona moc elementów naturalnych nie jest ostateczną instancją; wówczas nie jesteśmy niewolnikami wszechświata i jego praw — JESTEŚMY WOLNI.
  Ta świadomość w starożytności pobudzała prawe umysły do poszukiwania. Niebo nie jest puste. Życie nie jest zwyczajnym następstwem praw i przypadkowości materii, ale we wszystkim i równocześnie ponad wszystkim jest osobowa wola, jest Duch, który w Jezusie objawił się jako MIŁOŚĆ
   

 3. KKK 2116 mówi - February 21, 2013 @ 9:53 am

  2116 Należy odrzucić wszystkie formy wróżbiarstwa: odwoływanie się do Szatana lub demonów, przywoływanie zmarłych lub inne praktyki mające rzekomo odsłaniać przyszłość. Korzystanie z horoskopów, astrologia, chiromancja, wyjaśnianie przepowiedni i wróżb, zjawiska jasnowidztwa, posługiwanie się medium są przejawami chęci panowania nad czasem, nad historią i wreszcie nad ludźmi, a jednocześnie pragnieniem zjednania sobie ukrytych mocy. Praktyki te są sprzeczne ze czcią i szacunkiem – połączonym z miłującą bojaźnią – które należą się jedynie Bogu.

 4. Izajasz 47, 13-15 mówi - July 22, 2013 @ 7:02 am

  Iz 47,13 Masz już dosyć mnóstwa twoich doradców. Niechaj się stawią, by cię ocalić,
  owi opisywacze nieba, którzy badają gwiazdy, przepowiadają na każdy miesiąc,
  co ma się z tobą wydarzyć.
  Iz 47,14 Oto będą jak źdźbła słomiane, ogień ich spali. Nie uratują własnego życia
  z mocy płomieni. Nie będą to węgle do ogrzewania, to nie ognisko, by przy
  nim posiedzieć.
  Iz 47,15 Takimi będą dla ciebie twoi czarownicy, z którymi się próżno trudzisz od
  młodości. Każdy sobie pójdzie w swoja stronę, nikt cie nie ocali.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0