Mar 11

Wypoczynek w Bieszczadach z wędką

Wraz z przejściem z górskich do podgórskich okolic pstrągowe bystrzyny stają się powoli rzeczkami bardziej zasobnymi w wodę. Ich nurt stopniowo uspokaja się, skaliste odcinki zastępowane są przez partie bardziej spójne, o umiarkowanym szerokim nurcie.

***

Lekko podnosi się temperatura wody, w pełni natomiast zostaje zachowana jej doskonała jakość, a szczególnie nasycenie tlenem. Nawet charakter dna zmienia się tylko częściowo – pozostaje ono twarde, pokryte drobnym gładkim żwirem.

W spokojnych zakamarkach poza głównym nurtem można już jednak zaobserwować pierwsze symptomy osadzania się mulistego osadu.

Bieszczady

www.bieszczadzkienoclegi.com

Zapraszamy w Bieszczady, aby zobaczyć krainę lipienia i odpocząć w jednej z turystycznych miejscowości Bieszczad na przykład nad Soliną.

Dla turystów mamy  duża oferta noclegów w formie agroturystycznej. W ostatnich latach agroturystyka w Bieszczadach stała się bardzo popularna, cechuje się dużą różnorodnością ofert oraz wysoką jakością usług. Zapraszamy na wczasy w Bieszczady i życzymy udanego wypoczynku.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0