May 23

Biuro rachunkowe

Nasza firma wspierana jest przez Internet, pocztę elektroniczną i Skype-a do przygotowywania tudzież weryfikacji rozrachunków wobec US, ZUS-u przez podatnika.

Biuro rachunkowe  wykonuje w pełni profesjonalne usługi, nie boi się wyzwań  i jest gotowe udźwignąć każde zlecenie począwszy od prostych a skończywszy na zaawansowanych zamówieniach.

***

Nasza firma – biuro rachunkowe powstało w 1993r. Udziałowcami spółki są 3-ej partnerzy. Długa obecność, profesjonalizm  i znajomość rynku gwarantuje samokontrolę a także pełną odpowiedzialność  naszego biura rachunkowego za interesy kontrahentów. Zapoznaj się z naszą ofertą: usługi księgowe – Biuro rachunkowe  Bydgoszcz .

Nasze usługi mają na celu wspierać płatnika w nienagannym , a także uczciwym wpłacaniu zobowiązań do Urzędu Skarbowego. Chcemy służyć swoją wiedzą.
Nowoczesne narzędzia typu internet, specjalistyczne oprogramowanie , mail są niezbędne współczesnemu księgowemu. Dzięki temu jesteśmy w stanie prowadzić  rozliczenia finansowe  Twojej firmy  bez względu na to gdzie jesteś.  Zapraszamy, zapoznaj się z naszymi usługami księgowymi.

Nasze biuro rachunkowe  prowadzi księgowość małym i średnim przedsiębiorcom. Trudnimy się wyliczaniem podatków jak też dalszych zobowiązań względem US (Urzędu Skarbowego), sporządzamy rozrachunki z ZUS oraz rozliczenia pracowników firmy, czyli wszelkie zagadnienia związane  z sekcją rozliczeń podatkowych. Zachęcamy potencjalnych odbiorców do zapoznania się z ofertą, zobacz >> biuro rachunkowe Bydgoszcz: rozliczenia podatkowe.

 

3 Comments dodaj »

  1. BR - rewident mówi - November 24, 2010 @ 6:28 pm

    Polecam usługi tego biura rachunkowego.

  2. admin mówi - January 19, 2011 @ 7:41 pm

    Witam…

  3. Auditor mówi - June 9, 2011 @ 9:26 am

    @BR – rewident, Dziękuję i pozdrawiam Firma Biuro rachunkowe Auditor zaprasza na swoje strony internetowe w celu zapoznania się z bogatą ofertą obsług księgowych dla firm i przedsiębiorstw.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0