May 29

Artystyczny sklep Internetowy – malarstwo, rzeźba, kolaż i inne

Źle  wyobrażamy sobie, że w Internecie nie ma punktu sprzedaży zajmującego się reklamą i promocją sztuki na najwyższym poziomie? Prześledź naszą ekspozycję a z pewnością zmienisz zdanie.

***

Życie podlegające permanentnym zmianom nieustannie nas przytłacza, powodując niepokój, mając to na względzie okazuje się, że odczuwamy potrzebę   przybliżającą nas  do wrażeń, które daje sztuka, np. malarstwo oraz sam akt twórczy. W oczywisty sposób odczuwamy spokój i nostalgię bijącą z dzieł twórców, rzeźb czy obrazów.

Bez wątpienia wszyscy chcą być obok czegoś wartościowego. Malarstwo to  dziedzina, która od zarania dziejów, jak cień podąża za ludzkością. To jest fakt i to za sprawą pracy twórców, nie zawsze narażając się na wielkie wydatki możesz stać się właścicielem dzieła artysty, które uhonorujesz.

kolaż

Twórczość współczesna: malarstwo rzeźba, kolaż i inne charakteryzuje się tym, że nie można jej zaszufladkować oraz umyka czujnemu, najczęściej ospałemu i rozlazłemu wnioskowaniu koneserów, marszandów i krytyków dzieł artystów.

W 2004 roku powstał oryginalny projekt mający na celu reklamę sztuki w minimalistycznym i maksymalistycznym znaczeniu. Wychodząc naprzeciw inicjatywie oraz zapotrzebowaniu środowiska artystycznego udostępniamy  artystyczny sklep Internetowy zajmujący się promocją artystyczną. Udostępniamy cały wachlarz prac twórców z rozmaitych gałęzi sztuki. Zapraszamy.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0