Jun 5

Koniec z oryginalnością!

Być oryginalnym, wyróżniać się z tłumu – każdy o tym marzy. Robimy wszystko, aby podkreślić naszą inność. Szukamy ciekawych, oryginalnych ciuchów, biżuterii, fryzur. Wybieramy akcesoria, które nas charakteryzują, np. samochód, dopasowujemy indywidualnie drobiazgi

***

Także nasze domy, ogrody świadczą o nas. Tam również staramy się, aby być jak najbardziej oryginalni. Instalujemy w nich ciekawe rzeźby, oczka wodne. Wszyscy tak robią, dlatego zaprojektowanie oryginalnego ogrodu nie jest już takie proste. Jak zatem zrobić coś, co nada mu charakteru i pokaże, że potrafimy wyróżnić się wśród innych? Nie trzeba dostawiać kolejnych drewnianych rzeźb.

Pompa wirowa liniowa (IN-LINE)

Pompa wirowa liniowa (IN-LINE) www.pompart.pl

Gdyby tak zainstalować pompy lub dmuchawy? Podkreśli to naszą dbałość o środowisko, pokaże, że inaczej niż wszyscy traktujemy komunikaty o oszczędzaniu wody i dbałości o najbliższe otoczenie. Przy pompie warto zainstalować także wyłącznik pływakowy. A jeśli inni pójdą naszym śladem? Cóż, przestaniemy być tak super oryginalni, ale za to będziemy twórcami nowego trendu.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0