Jul 1

Piece co

Napiszę parę zdań o  ogrzewaniu. Z nazwą tą kojarzone są  kotły centralnego ogrzewania czyli np. piece co na drewno, grzejniki konwektorowe, zestawy solarne, kominki wodne, nagrzewnice powietrzne, podgrzewacze c.w.u.

Kotły centralnego ogrzewania mogą być stalowe lub żeliwne. Zarówno te jak i te w tym także piece co na drewno znajdują swoich zwolenników. Stalowe uważa się za  wydajniejsze. Do znanych wytwórców zaliczają się Viadrus, Protech, Zębiec. Na rynku mamy także sporo kotłów krótko mówiąc fatalnej jakości. Tak więc należy poważnie się zastanowić przed podjęciem inwestycji. Do solidnych należą  Klimosz Ling DUO lub Zębiec KP. Oprócz kotłów na paliwa stałe kupowane są także kotły gazowe.

DeLonghi 11 K 300x 400

DeLonghi 11 K 300x 400

Grzejniki dzielimy na stalowe, miedź+aluminium i aluminiowe. Możemy nawet zamówić grzejniki z żeliwa. Grzejniki stalowe uważa się za wydajne i atrakcyjne  cenowo. Najlepsze  marki to Henrad, Pol, Viadrus, grzejniki Regulus. Także w tym przypadku w ofertach jest sporo grzejników niskiej jakości tak, że uważajmy z tanimi zakupami.

Panele solarne produkcji Hewalex to sprawdzony zakup. Umożliwią nam one wyjątkowo wydajnie i małym kosztem  ogrzać ciepłą wodę użytkową.

Wymienniki wody Taurus to marka, która wyjątkowo sprawnie pozyskała zadowolonych klientów. Bojlery tej marki okazały się tanie i dobre jakościowo  o czym potwierdza okres gwarancji. Taurus posiada zarówno zasobniki pionowe jak i  poziome.

LECHMA Maks 2 12 kW

LECHMA Maks 2 12 kW

Kominki Lechma to również interesująca  alternatywa. Zainteresowanie kominkami wodnymi nie maleje ale uwaga sklepy zasypywane są  tanimi kominkami z odchudzonej blachy. Lechma będzie przykładem satysfakcjonującego zakupu. Dobrze zainwestować w kominek klasy Lechma.

Powiązane zagadnienie to nagrzewnice powietrzne czy też pompy ciepła. Te  urządzenia i urządzenia omawiane wcześniej  z powodzeniem można kupić w sklepie internetowym FUEGO – technika grzewcza. Jest to wzorcowy sklep sprzedający jedynie markowe urządzenia takie jak Delta Dore, Klimosz, Syr, Lechma, Defro, Vaillant.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0