Jul 11

Czy wolność twórcza jest możliwa – forum o muzyce

To forum zaistniało by uzmysłowić, że obok muzyki  znaczenie ma polemika o niej, czyli rozmowy na temat kompozycji i teoretyczne rozważania, cóż mogłoby być jeśliby?

– Moje sieciowe forum dyskusyjne o muzyce omawia rozległą grupę problemów łączących się z materią muzyczną oraz dziedzinami pokrewnymi.

***

Kompozycja dźwięku to gałąź twórczości najmocniej wsparta przez uczucia. Nieustannie rozrzewnia i budzi zauroczenie swoją heterogeniczną formą. Na przestrzeni dziejów ukształtowało się mnóstwo systemów oraz form budowy i   aranżacji dźwięku. Jeżeli interesują Cię takie zagadnienia, to nakłaniam do dyskusji na forum.

Nie wiem czy wiesz, że muzyka

  • – Nie wiem czy wiesz, że harmonia dźwięku w faktycznym rozumieniu nie ma żadnego połączenia z kompozytorem, tym bardziej ze sponsorem. Wydawać by się mogło, że było i jest odwrotnie, wszakże twórca utrwala przeboje dla tej a nie innej manufaktury muzycznej i jest promowany w tych a nie innych środkach masowego przekazu. Faktycznie na pierwszy rzut oka, tak to się przejawi ale gdy wnikniemy solidnie w temat i dosięgniemy meritum intrygi, to zauważymy, że sprawa wygląda kompletnie odmiennie oraz jest znacznie głębsza. Jak jest rzeczywiście dowiesz się na forum, zapraszamy!

Wyobrażano sobie, że kompozycja dźwięku…

  • – Przez długie lata wyobrażano sobie, że kompozycja to uporządkowany algorytm dźwięków precyzyjnie określony normą o nazwie skala muzyczna. Z wiekiem i doświadczeniem człowiek stał się inteligentniejszy i odchodzi od tej nonsensownej, błędnie narzuconej reguły. Stopniowo rozumiemy , jak i słyszymy zwyczajną oczywistość, że świat który nas otacza i w którym jesteśmy gra nowiusieńką , niekończącą się arię. Skąd więc wyjałowione z sedna i kształtu melodie oraz różne  instytucje profanujące melodię pramatki, dowiesz się na naszym: forum – wszystko o muzyce ?

Rudymentarne składowe dźwięku   Jak wykorzystać składowe dźwięku?

  • Uwaga: jeżeli wykorzystamy składowe dźwięku, które swoją strukturą zbliżają się do siebie jak elementarne wstrząsy współistniejące, zintegrowane z organizmem, to w takim przypadku uda nam się osiągnąć owoc podobny do prawdy lecz od niej wyswobodzony. Ta symulowana operacja uwolni cielesną powłokę, umysł oraz zrewoltuje jego status. Okazuje się, że pewne częstotliwości słyszalne mają możliwość działania na człowieka. Jak to się dzieje wysondujesz na naszym forum muzycznym ? Zapraszamy.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0