Nov 20

Co znaczą moje sny?

Kiedyś często zastanawiałem się co mogą znaczyć moje sny. Doskonale pamiętałem swoje sny, dzięki czemu mogłem myśleć o nich i zastanawiać się nad ich znaczeniem. Nigdy jednak nie zaprzątałem sobie nimi głowy do tego stopnia, aby sprawdzać znaczenie każdego snu. 

***

Na któreś z kolei urodziny jako prezent od koleżanki dostałem książkę zatytułowaną “Sennik marzeń sennych – odkryj ukryte znaczenie Twoich snów”. sennikGdy ją przejrzałem na początku zaciekawiła mnie, jednak później zupełnie  o niej zapomniałem. Po latach, gdy robiłem porządki w moim pokoju, znalazłem ją porzuconą  na półce z książkami. Zacząłem ją przeglądać i okazało się, że jest ona pewnego rodzaju słownikiem lub encyklopedią, która zawiera alfabetycznie opisane marzenia senne i ich znaczenia.

Dzięki tej książce dowiedziałem się, że ciąża pojawiająca się w moim śnie oznacza spełnione marzenia, natomiast zdrada oznacza smutek, a pająki , które tak bardzo prześladowały mnie we śnie, gdy miałem kilka lat oznaczają sukcesy w interesach.

Jak pokazuje moja obecna sytuacja życiowa sny z dzieciństwa, chociaż straszne sprawdziły się, ponieważ obecnie jestem zastępcą prezesa dosyć dużej spółki akcyjnej w branży budowlanej. Dzięki tej książce odkryłem znaczenie wielu snów, które miałem przez całe moje życie. Myślę, że teraz będę częściej korzystać z tej książki, oczywiście nie traktując jej jak wyroczni, jeżeli chodzi o moją przyszłość.

TRZEBA ZOSTAWIĆ SOBIE ZDROWĄ REZERWĘ DO TEGO TYPU ZDARZEŃ

Zapoznaj się też z tą krótka notką > o snach i znaczeniu snów

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0