Dec 5

Promocja i reklama w sieci

Aby osiągnąć dobre wyniki w pozycjonowaniu serwisów, to znaczy zwielokrotnić ich popularność, konieczne jest ich skatalogowanie w specjalnie do tego zadania predestynowanych urządzeniach, np. katalogach stron.

Mam pytanie, czy jesteś posiadaczem serwisu w sieci?
Jeżeli tak, to oczywiście znasz technikę jak i system reklamy w Internecie. W tej krótkiej notce podamy trzy porady z  przykładami stron w których reklama Twojej strony  z pewnością się opłaci.

Katalogi i artykuły czyli krótkie ogłoszenia reklamowe

Porada pierwsza

Od dawna ważną rolę w promocji portali internetowych piastują biblioteki witryn czyli popularne katalogi stron. Jest to profesjonalna technika reklamy, która nie zatraciła prestiżu. Aby owocnie reklamować swoją stronę musisz ją skatalogować w starannie dobranych katalogach stron. Ów zabieg przyczyni się do tego, iż serwis zaistnieje i będzie dostrzegalny w sieci. W tym miejscy podamy przykład wartościowego katalogu stron zobacz: Katalog stron “K-2 kredyt” i dodaj swoje witryny.

Porada druga

Nad wyraz frapującym mechanizmem reklamowym są tzw. blogi artykułów. Artykuł – jest to produkt reklamowy z wkomponowanymi w ciele (treści) odnośnikami do strony reklamowanej. W tym miejscu aplikujemy przykład wyżej omawianego systemu, zapoznaj się Sztuka – muzyka malarstwo filmy TV, etc. Jest to strona ze zbiorem artykułów o sztuce i kulturze. Tak więc, jeżeli reklamujesz  witrynę związaną ze sztuką, to jej promocja w tym zbiorze opłaci się podwójnie (ze względu na związek tematyczny).

Porada trzecia

Szanowni Państwo na zakończenie podajemy starannie administrowany zbiór, którego zasadniczym celem jest gromadzenie wyżej wymienionych urządzeń w jednym miejscu, co znacznie upraszcza żmudny proces poszukiwania  wartościowych miejsc do promocji. W tym zbiorze umieszczone są serwisy o podobnym ukierunkowaniu czyli zbiory witryn z łączami bezpośrednimi. Zbiór jest podzielony na działy i subkategorie uwzględniające rodzaj programu, jak również tematykę witryny. Zapraszamy do zapoznania się z tym urządzeniem: Spis katalogów K-1

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0