Jun 2

Serwis Informacyjny w Łukowie, wystartował

Społeczność lokalna często pomijana jest w dużych serwisach informacyjnych, gazetach, telewizji. Często wiemy co dzieje się w Polsce, w dużych miastach, a tak naprawdę nie wiemy co dzieje się w naszym mieście, u sąsiada. Codziennie zasypywani jesteśmy różnymi świeżymi wiadomościami, jednak są to informacje ogólnopolskie

Próżno szukać informacji o Łukowie w telewizji, gazetach, dlatego też pragnę przedstawić serwis informacyjny www.naszLukow.pl w którym znajdziemy codziennie nowe informacje z regionu, powiatu o tematyce lokalnej skierowany do mieszkańców

serwis informacyjny www.naszLukow.pl

www.naszLukow.pl

 • Łukowa,
 • Serokomli,
 • Stanin,
 • Stoczek Łukowskich,
 • Trzebieszowa,
 • Wojcieszkowa,
 • Woli Mysłowskiej.

Serwis został zaprojektowany z myślą o mieszkańcach powiatu Łukowskiego w województwie Lubelskim.

Do użytku oddano też forum dyskusyjne Łukowa na którym można wymieniać opinie na temat miasta, powiatu, gminy, starostwa Łukowskiego, a także wiele innych ciekawych tematów jak choćby, czego brakuje w mieście.
Forum dyskusyjne Łukowa dostępne jest pod adresem: forum.naszLukow.pl

Kolejnym działem jaki został dodany to Ogłoszenia Drobne, które skierowane są dla wszystkich użytkowników, którzy posiadają przedmioty, rzeczy które chcą sprzedać, lub szukają książek, telefonów.
To również oferty nieruchomości, m.in.

 1. działek pod zabudowę,
 2. domków jednorodzinnych,
 3. domów oraz lokali do wynajęcia,
 4. czy tez stancji, pokoi.

Ogłoszenia zamieszczane są bezpłatnie, co sprawia iż ogłoszenia samochodowe, motoryzacyjne oraz giełda samochodowa codziennie wypełnia się nowymi ogłoszeniami.
To również zbiór ofert pracy, codziennie nowe oferty pracy z Łukowa i okolic, a także osób szukających zatrudnienia w Łukowie. Portal poszerza możliwość znalezienia pracy nie tylko  przez Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie (PUP Łuków).

Bezpłatne ogłoszenia Łukowa – kupie , sprzedam znajdują się pod adresem: ogloszenia.naszLukow.pl

Łuków 21-400

To miejscowość, która doczekała się serwisu informacyjnego, który również oferuje szeroki wachlarz rozwiązań skierowanych dla firm i instytucji w Łukowie. Katalog Firm miasta Łuków, czyli miejsce gdzie potencjalni usługodawcy oferują swoje usługi, to najbardziej popularna forma reklamy i prezentacji firm z Łukowa. Często działo się tak, iż mieszkańcy Łukowa potrzebowali wykonawcy drobnych prac, teraz katalog Firm Łukowskich stał się alternatywą dla wielu firm szukających nowych klientów.

Serwis o Łukowie dostępny jest w sieci 24 godziny na dobę, dlatego też warto odwiedzić stronę aby dowiedzieć się co wydarzyło się w powiecie Łukowskim. Serwis zawiera również wiele ciekawych tematów, jak chodźmy

 1. kronika policyjna,
 2. strażacka,
 3. czy też rozkład PKS PKP, który cieszy się duża popularnością.

Zapraszamy: www.naszLukow.pl

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0