Jun 3

Imprezy dla firm

Integracja to dość popularne słowo, którego znaczenie zna większość ludzi. Integracja to scalenie, stworzenie identycznych warunków dla każdej osoby bądź grupy osób.

***

Integrować można się na różne sposoby. Integrują się:

  1. dzieci w szkole,
  2. młodzież na studiach
  3. oraz pracownicy w firmach.

Integracja pracowników jest bardzo ważna, szczególnie jeśli firma stawia na pracę zespołową. Duże i mniejsze firmy organizują dla swoich podwładnych weekendy za miastem, których celem jest poznanie współpracowników. Organizacja imprez dla firm to wyzwanie.

Imprezy

www.joytrip.eu

Imprezy firmowe to imprezy bardzo przemyślane. Scenariusz imprezy dostosowany jest do preferencji klienta i do profilu jego firmy. Programy budowane są pod względem

  1. liczby uczestników,
  2. ich wieku,
  3. płci
  4. oraz pod względem budżetu, jaki klient może na imprezę przeznaczyć.

Imprezy integracyjne (np. w Krakowie) to imprezy o stopniu trudności dostosowanym do uczestników. Organizatorzy starają się tak zaplanować scenariusz, żeby każdy mógł w nim aktywnie uczestniczyć niezależnie od wieku czy płci.

Każda firma inaczej organizuje imprezy integracyjne. Jedni organizatorzy stawiają na proste zajęcia jak paintball, quady, wspinaczkę, gdzie uczestnik wie co go czeka. Są również firmy, które organizują bardziej rozbudowane programy. Do prostych zajęć, jak paintball quady czy jazdy terenowej wymyślają przeróżne scenariusze. Taka forma organizacji sprawia, że uczestnicy są bardziej zadowoleni i mogą wykazać się w pracy grupowej.

Organizator imprezy dla firm zawsze ma przygotowanych kilka scenariuszy imprezy na wypadek niepogody.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0