Jun 6

Banner interaktywny flash

Dzięki wykorzystaniu Javy, Flash oraz skryptów CGI bannery reklamowe przestają być wyłącznie prezentacją określonej oferty. Dzięki zastosowaniu specjalnych skryptów, użytkownik ma wpływ na to, co się dzieje na wyświetlanej reklamie.

***

Interaktywna reklama okazała się strzałem w dziesiątkę. Internauta dużo bardziej jest zainteresowany rzeczą, na którą ma jakikolwiek wpływ. Oprócz wzrostu atrakcyjności, zabiegi takie pozwalają również na przekazanie większej liczby informacji przez reklamodawcę.

Użytkownik takie bannery reklamowe przestaje postrzegać jako tradycyjną reklamę, zwłaszcza w przypadku, gdy banner flash wyposażony jest w jakiś rodzaj gry, najlepiej powiązanej z oferowanymi przez firmę usługami, czy produktami. Traktuje go jako formę rozrywki, a sama reklama nie jest tak irytująca. Jest to kluczowy moment, ponieważ reklama przestaje być kojarzona z czymś negatywnym, co przeszkadza nam w przeglądaniu zasobów internetu.

Bannery reklamowe tego typu posiadają jednak pewne wady

  • Podstawową jest samo tworzenie takiej reklamy, które jest bardzo skomplikowane i pracochłonne (a przez to banner taki jest po prostu bardziej kosztowny).
  • Po drugie, czas ładowania takich reklam jest znacznie dłuższy, co w zdecydowanym stopniu zniechęci użytkowników korzystających z nieco słabszych łącz internetowych.

Interaktywne bannery flash nie są pozbawione wad, ale sprawiają, że reklama wkracza na wcześniej nieznaną drogę. Przyszłość otworzy przed programistami i grafikami nowe możliwości, dzięki którym reklama internetowa będzie jeszcze bardziej atrakcyjna i profesjonalna.

Nasza firma zajmuje się tworzeniem bannerów flash. Nasze prace są na wysokim poziomie graficznym i estetycznym. Ofertę kierujemy do wymagających Klientów, dla który profesjonalizm jest najważniejszy.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0