Aug 4

Nowoczesna centrala telefoniczna

Platforma komunikacyjna na miarę nowych czasów zapewnia małym i średnim firmom komunikację na poziomie korporacji. Wygodny interfejs to  błyskawiczny dostęp do najistotniejszych aplikacji biurowych w jednym miejscu. To nie tylko poczta elektroniczna, ale także telefon internetowy, multi kalendarze zespolone z klientem jabber. Niezawodność naszej platformy to priorytet, dlatego też korzystamy z najlepszych dostępnych serwerów HA gwarantujących stały dostęp.

Centrala telefoniczna IntraOut / VoIP

Zastosowane metodologie szyfrowania połączeń oraz korzystania ze sprawdzonych kanałów pozwalają na zapewnienie Waszym danych pełnej ochrony.

Mobilność platformy to nie tylko dostęp z komputerów, ale także możliwość korzystania z aplikacji za pośrednictwem iPhone oraz telefonów z Windows Mobile lub Symbianem.

Elastyczne przechowywanie danych na naszych serwerach to gwarancja dostępu do Twojego wirtualnego dysku przez całą dobę z każdego miejsca. Oszczędzaj czas i pieniądze, nie przejmuj się wygasającymi licencjami, koniecznością rozbudowy serwerów. U nas nie musisz martwić się o takie rzeczy.

Coraz częściej delegujemy pracę osobom w innych miastach, krajach. W takiej sytuacji istotna jest odpowiednia organizacja pracy w czasie rzeczywistym, na przykład istotne staje się zastosowanie protokołu voip pstn, który sprawi, że telefonia internetowa stanie się istotnym elementem usprawniającym funkcjonowanie naszego biura. Znajdziesz to jedynie na naszej platformie.

Zorganizowanie telekonferencji jeszcze nigdy nie było prostsze, dzięki połączeniu telefonii internetowej z organizerem pracownicy otrzymują powiadomienia o zbliżającej się konferencji.

Wideo Prezentacja produktu: IntraOut – patrz niżej

2 Comments dodaj »

  1. Wideo Prezentacja produktu: IntraOut mówi - November 29, 2011 @ 2:33 pm

    Wideo Prezentacja produktu: IntraOut

  2. Decoupage Sklepy mówi - December 20, 2011 @ 4:11 pm

    Cieszę się że mogłem tutaj spędzić chwilę aby podziwiać te arcydzieła.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0