Dec 17

Relacje z ludźmi

Wielu ludzi nie umie przełamać się w bezpośrednich kontaktach ze spotkanymi ludźmi. Wspomniane osoby postrzegane są jako “zamknięte w sobie”  i ciężko im odnaleźć pokrewne dusze.
Idealnym rozwiązaniem są wtedy kawały, które rozweselą każdego oraz przy okazji pozwolą na otwartość w stosunkach międzyludzkich. Naturalnie najpierw warto się upewnić, czy ta osoba zrozumie opisaną formę zabawy.

dowcipy kawały śmieszne Może się bowiem przytrafić sytuacja, że trafimy na jedną ze specyficznych osób, które myślą, że śmieszne dowcipy to pozbawione  stylu opowiastki. Takich osób jest jednak bardzo mało i bardzo rzadko można je spotkać

Wszyscy wiemy…, wiadomo przecież, że prawie każda osoba uśmiechnie się słysząc nieznany kawał. Dobre samopoczucie i naturalny uśmiech są jedną z bardzo ważnych cech w życiu, które trzeba pielęgnować.
Kawały powodują “ogromny uśmiech” na ustach wielu ludzi. Pozwalają na nawiązanie interesującej rozmowy i kształtują jej charakter.

Jednak zaskakujące kawały, które są bezmyślne mogą zaszkodzić. Należy bowiem zawsze przeanalizować treść dowcipu w związku z osobą, do której jest on adresowany. Kawały potrafią być kontrowersyjne i zamiast rozweselić mogą rozwścieczyć. Nikt naturalnie nie chcę aby taka sytuacja zaistniała.

Należy też zwrócić uwagę na fakt, że kawały nie są niezastąpionym “lekiem na całe zło” i nie są w stanie odmienić mentalności człowieka. Mogą się jednak przyczynić do polepszenia jego nastroju a nawet charakteru. Dlatego powinny być obecne w naszym życiu.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0