Dec 29

Fajne blogi

Znaczna część młodych ludzi szuka sensu i spełnienia w seksualnym partnerze. Nieliczni potrafią udźwignąć samotność. Według Ciebie, która z tych dróg jest właściwsza?

***

 

Jedna sprzyja:

  • pomnażaniu, które nigdy się nie skończy
  • druga nakłania do wyrzeczenia.

Medytując zagadnienie historii miłosnej widoczna jest nietrwałość oraz dwoistość tego  zjawiska, z reguły nie jest tak jak chcemy. Zauroczeniu towarzyszą życzliwe oraz negatywne przeżycia, na przykład uczucie i wiarołomstwo .

A może nie ma to znaczenia jeśli absolutnie zaangażujemy się w działanie, czyli wartki nurt formułowania, powstawania nowych rzeczy.
“Może poświęcić się zdarzeniom z nieograniczoną, niekwestionowaną obsesją gdzie chodzi o intensywność a nie korzyść?”

Po co żyjesz Bywa, że kręta ścieżka życia prowadzi przez tunele, rozstaje oraz ciemne jaskinie, pomieszczenia bez wyjścia. Nie zawsze jest klarowna, wyśmienicie oświetlona, wyścielona wskazówkami i wyraźnie demonstruje cel tułaczki. Taki trudny czas nazywamy kryzysem. Potraktujmy go jak wyzwanie, sprzyjające modyfikacji, przebudowie i optymalizacji poczynań w określonym celu.

Nie martw się wyobrażeniem domniemanej klęski czy plajty, a niewątpliwie odkryjesz podstawową normę swojej i wszech natury.

Zapoznaj się też z blogiem > placówki biznesowe

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0