Dec 29

Internetowe Biuro rachunkowe Bydgoszcz

Nasze biuro rachunkowe umożliwia rozliczenie podatku względem Urzędu Skarbowego. Zróbcie użytek z tej oferty, a przekonacie się jakie to proste!

***

Nasze usługi księgowe mają za zadanie pomóc podatnikom, właścicielom firm  w  sumiennym wpłacaniu zobowiązań do fiskusa.
– Służymy  doświadczeniem.
Współczesne zdobycze technologiczne np. internet, specjalistyczne oprogramowanie, e-mail są narzędziami księgowego.
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów komunikacji nasze biuro rachunkowe zdoła zarządzać finansami Twojej firmy bez względu na odległość.

***

Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w obsłudze niewielkich i średnich firm. Zajmujemy się obliczaniem należności podatkowych oraz  innych zobowiązań w związku z wymogami US – Urzędu skarbowego, prowadzimy rozrachunki z ZUS – Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, rozliczenia zatrudnionych pracowników właściciela firmy czyli zagadnienia związane z sektorem: rachunkowości (finanse) – podatki ZUS.

Biuro rachunkowe Auditor Bydgoszcz

Biuro rachunkowe Auditor

Firma usługowo księgowa S.C. Biuro rachunkowe AUDITOR oferuje w pełni profesjonalne usługi, nie boi się przeciwności i jest w mocy rozwiązać każde powierzone jej zadanie jak i zagwarantować  całkowitą odpowiedzialność za sprawy kontrahentów. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony WWW: Biuro rachunkowe Auditor Bydgoszcz w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Zapoznaj się też z >>> biuro rachunkowe Bydgoszcz

1 Comment dodaj »

  1. Gość mówi - November 2, 2010 @ 5:37 pm

    Bardzo dobre biuro rachunkowe polecam.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0