Dec 29

Nowa promocja

W reklamie stron WWW niezwykle istotną rolę pełnią linki zewnętrzne biegnące do promowanej strony internetowej, aby spełnić ten warunek posłuż się katalogami stron i serwisami, które umożliwiają publikację artykułów z linkiem w treści.

***

Aby wypracować widoczny wynik w reklamie witryny należy zastosować dwa  podane sposoby:

  • pierwszy system to podłączenie witryny do spisów, katalogów SEO,
  • następny to redagowanie treści z linkiem, etc. (w przypadku obu tych metod bardzo ważna jest jakość, publikowana treść musi być wartościowa i unikalna)

Cytując, cyt.: “Mieć stronę WWW to jedno, kolejna  rzecz to wzniesienie się na wierzchołek wyszukiwarki. W celu uzyskania tego nieodzownym jest skatalogowanie witryny, polegające na uzyskaniu dużej ilości szlachetnych łączy WWW.”

Co to oznacza, może dla przykładu podam dwa katalogi pozwalające pozyskać szlachetne łącza WWW

I dalej, cytując, cyt.: “Podstawą marketingu w Internecie jest pozycjonowanie stron www. Bazuje to na pozyskaniu linków biegnących do promowanego serwisu internetowego. Tanim i zarazem pełnowartościowym źródłem linków bezpośrednich są katalogi witryn, generowane przez różnego typu skrypty, np.: pl.mini, SEOKatalogi,  Mocne Linki, PHPLD, i tym podobne.”

Także nie czekaj promuj serwis.

Aby zarządzać rentownym geszeftem konieczna jest natychmiastowa komunikacja, którą daje wyłącznie Internet, a także prowadzenie ultranowoczesnej witryny internetowej!

Życzymy powodzenia.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0