Dec 29

Rankingi top listy i katalogi

Osoby i specjalistyczne firmy zajmujący się promocją wykorzystują wielokierunkowe instrumenty pomagające w zdobywaniu linków.

Zastanawiając się nad sprawnością reklamy często docieramy do sprzecznych konkluzji.
– Czy nakład pracy włożony w reklamę strony przyniesie spodziewane  korzyści?
Nierzadko spotykamy strony, które z minimalną liczbą linków wspięły się na pierwsze miejsce wyszukiwarki. Niemniej jednak warto  pozyskać pojedynczy, dojrzały link na przykład z Top listy i rankingu .

***

By skutecznie reklamować serwis w sieci trzeba mieć profesjonalne zaplecze  powiązane tematycznie z witryną reklamowaną. Z reguły ze względu na ograniczone środki nie zawsze się to udaje. W takich okolicznościach podpieramy się katalogami stron np.: mechanizm: opisuj swoje link umieszczając promowaną stronę w kategorii katalogu zbliżonej tematycznie do treści naszej strony.

W pozycjonowaniu strony wykorzystywane są nie tylko tradycyjne metody. Jeśli odkryjemy, że lwia część patentów pozycjonowania zawiodła, zużyliśmy zapas wartościowych katalogów SEO i blogów wtedy poszukujemy innych źródeł linków.  Niewykluczone, że sprawdzą się portale o jakimkolwiek profilu jak i treści aczkolwiek powinno się uważać ażeby przestrzegały podstawowe wymogi prawa, etyki i solidności. Pewniej jest dodać witrynę, na przykład do Top lista: blogi i dziewczyny aniżeli innej niepewnej strony Internetowej.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0