Dec 29

Uniwersalny sposób pozycjonowania

Każdy myśli o sukcesie bez wysiłku w krótkim czasie. Trudno to osiągnąć  lecz można pomarzyć o pionierskich, czysto spekulacyjnych,  domniemanych koncepcjach i teoriach gwarantujących szybki sukces.

W tym miejscu przytoczymy jedną z nich, odnoszącą się do pozycjonowania stron.

***

“Firmy trudniące się reklamą internetową świadczą usługi oparte o podobną   technologię ale pojawiają się eksperymentalne placówki, które na podstawie zramolałych mechanizmów, a także urządzeń popularyzacji budują odmienną, ultranowoczesną procedurę.”

I dalej:

“W tym przypadku do reklamy witryn wykorzystane są wieloaspektowe obliczenia mające na celu ustalenie sprzyjających warunków pozycjonowania, sam zdezaktualizowany tok katalogowania np.: w katalogach typu: Katalog K-16 budownictwo , czy Katalog – zbiór Internet i komputery albo Katalog akcesoria GSM nie jest tak istotny jak w zmumifikowanych technikach popularyzacji.”

I dalej, część trzecia:

“Czy spotkałeś się z taktyką promocji, która neutralizuje zjawisko rywalizacji? Wylęgają się systemy reklamy konstruowane na minimalistycznym imperatywie obustronnej  harmonii strat w kategorii obopólnego interesu. Wszyscy osiągamy zadowalający wynik, wszyscy obopólnie cieszą się z ekspresowego kroku na przód, jak i efektów ultra konstruktywnego oraz dekonstruktywnego działania.”

Na zakończenie:

Zrobiłeś już  wszystko a witryna kuleje, nie daje planowanych korzyści.   W powyższych okolicznościach masz dwa wyjścia:

  • albo podejmiesz samotną kampanię o lepszą lokatę serwisu
  • albo skorzystasz z usługi pozycjonowania w agencji reklamowej, która prawdopodobnie nie zaserwuje  nic z pominięciem rutynowego, zacofanego katalogowania witryny desperacko trzymającego się zdezelowanych, paliatywnych metod, które nic nie dają.

Zastanów się i sam dokonaj wyboru co lepsze…

Aplikując powyższe kryteria  przychodzi do głowy oczywista konkluzja, iż tradycyjne katalogowanie serwisu w katalogach stron to jedynie kropla w morzu.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0