Feb 1

Szwy na rurach

Zasada płacę  wymagam chyba jest jedną z najpiękniejszych, jakich mógł doczekać się rynek. Dzięki niej nie jesteśmy skazani na korzystanie z usług jakiejkolwiek firmy, gdyż bez większego problemu możemy odszukać interesującą nas alternatywę.

***

Podobnie sprawa wygląda, kiedy przyjrzymy się przemysłowi budowlanemu. Tutaj nie ma miejsca na wpadkę, kiedy taka się przytrafi wystarczy jeden telefon, a zjawi się inna ekipa remontowa.

Pamiętam, kiedy to rury ze szwem zostały w niewłaściwy sposób zamontowane w moim domu. Nie trudno się  domyśleć, czym to się skończyło dla mojego mieszkania. W słowach prostych była to jedna wielka katastrofa. Nawet folie nie zmniejszyły jej obszaru, gdyż to co  zostało zniszczone już nigdy nie będzie odzyskane.

Jak się później okazało również rury precyzyjne znajdujące się na dachu były w sposób niewłaściwy zamontowane. RuryNa szczęście odpowiedni specjalista dostrzegł to w porę, tak więc udało mi się uniknąć kolejnej „niespodzianki”.

Morał z moich doświadczeń życiowych płynie taki, że warto jest stać nad robotnikami i patrzeć im na ręce. Pomimo, być może, niezbyt milej opinii jakiej to wśród nich się dorobimy – zyskamy pewność, że praca zostanie wykonana w sposób profesjonalny, a my nie będziemy zmuszeni do wykonywania poprawek.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0