Feb 17

Koparki, koparko ładowarki & walce

Firma Fullcom proponuje najlepszej jakości usługi związane ze sprzedażą, serwisem maszyn a także wypożyczaniem maszyn budowlanych.

Konsekwentnie rozbudowujemy się od mniej więcej siedemnastu lat nieustannie powiększając nasz asortyment urządzeń i usług.

Niezwykle dbamy o ciągły rozwój firmy Fullcom, z tej przyczyny szczególnie skrupulatnie dobieramy naszych dostawców. W obecnej chwili możemy pochwalić się kooperacją z najwspanialszymi na świecie dostawcami ciężkich maszyn budowlanych. Oprócz sprzedaży nowego sprzętu budowlanego wynajmujemy  używane maszyny budowlane. Prowadzimy również skup oraz wykonujemy profesjonalną renowację maszyn.

***

Koparko ładowarki i walce są wyjątkowo użyteczne w stabilizacji gruntu. Stabilizacja gruntu jest znacznie  prostszą, funkcjonalniejszą i bardziej opłacalną  metodą utwardzania ziemi niż zastąpienie jej glebą  o  lepszych właściwościach nośnych. Gleby mogą być stabilizowane przez dosypanie do nich różnorodnych dodatków typu: żwir, asfalt czy innych materiałów specjalnie stosowanych do tego celu. Typ kruszywa użytego do stabilizacji gruntu jest uzależniony od klasy podłoża oraz jej właściwości nośnych.

maszyny sprzedaż serwis i wynajem

www.full.com.pl

Działania stabilizujące grunt powinny przebiegać niezwykle sprawnie. Od właściwego przygotowania ziemi uzależnione jest pomyślne zakończenie prac budowlanych. Prace stabilizujące gleby polegają np. na:

  • przebadaniu podłoża,
  • zadecydowaniu o wyborze techniki jego utwardzenia,
  • rozkruszenie podłoża,
  • właściwe dozowanie kruszyw stabilizujących podłoże
  •  i nareszcie zatroszczenie się o to, by tak przyszykowane podłoże bardzo dobrze usztywniło się.

Od poprawnie wykonanej pracy uzależnione jest to, czy na drogach, itd. będą robiły się rozpadliny i czy budynki nie będą się osuwać. Nasze narzędzia typu koparki i walce doskonale nadają się do tego typu prac.

 ***

Zależnie od oczekiwań nabywców proponujemy wszelkiego rodzaju oraz sortu koparko ładowarki (których licznej maści łychy mogłyby być używane do wykopów ziemnych, usuwania drzew czy wywożenia gruzu). Nasz wykwalifikowany personel w umiejętny sposób pomoże w wyszukaniu odpowiedniej do potrzeb   maszyny.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0