Feb 20

Koniec z przeciętnością

Odpowiednie wyposażenie miejsca naszej pracy okazać może się decydujące o tym, czy klienci z chęcią będą do nas wracali. Salony fryzjerskie na przeróżne sposoby próbują przekonać do siebie potencjalnych klientów. Coraz częściej idąc w stronę optycznego upiększenia lokalu.

Niektóre meble fryzjerskie naprawdę mogą się podobać. Ciekawa aranżacja wnętrza sprawia, że przesiadywanie na fotelu fryzjerskim – koniecznie aby ten był wygodny – staje się przyjemnością.

***

Patrząc poza tym na dzieło wyłaniające się z naszej, dotychczas, przeciętnej fryzury nie potrzeba nam już niczego więcej. Jednak oprócz samego wyglądu ważne jest to „prawdziwe” wyposażenie każdego salonu. Chyba nikt nie zaprzeczy, że narzędzia które używane są do zmiany naszej fryzury są w tym wszystkim kluczowym elementem.

Tak więc nożyczki fryzjerskie muszą być odpowiednio naostrzone.

Nie ma zmiłuj, nieostre od razu dają się we znaki klientowi, któremu włosy po prostu są przez nie wyrywane. Kiedy taka sytuacja powtórzy się raz, czy też dwa – można przymknąć oko. Jednak jeśli powtarza się przez całą wizytę – klient taki na pewno już więcej nie zagości w naszych progach.

Również ważnym przedmiotem jest prostownica. Warto zadbać, by ta była wysokiej jakości. Klienci muszą widzieć znaczną różnicę pomiędzy zabiegami wykonywanymi w domu, a tymi w naszym salonie.

Zapoznaj się też z >>> Co o włosach wiedzieć trzeba

1 Comment dodaj »

  1. olek mówi - October 6, 2010 @ 5:16 pm

    Podstawą współczesnego piękna jest z pewnością unikalna fryzura.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0