Feb 20

Stomatolog (implanty), dermatolog & gastrolog

Na implancie, bądź wszczepie umieszczana jest korona, estetycznie dostosowana do wyglądu innych zębów. W przypadku pacjenta z utratą całej górnej lub dolnej szczęki, można zastosować dwa implanty, na których zostanie oparta proteza, tworząc bardzo stabilny most. W implantach stomatologicznych stosuje się materiały doskonałej jakości.

implanty

www.alfa-lek.pl

Tytanowa śruba, na której opiera się implant jest nie tylko bardzo wytrzymała, ale bierze również udział w procesie osteointegracji, czyli naturalnie łączy się z kością szczęki. Dzięki temu implanty posiadają niezwykłą stabilność i zastępują z powodzeniem funkcje zdrowego zęba.

***

Opadanie powiek i zwisająca skóra ogranicza widzenie. Operacja poprawia nie tylko wygląd ale również zdrowie, poprzez usunięcie worków tłuszczowych pod oczami. Operacja plastyczna twarzy może dotyczyć również uszu, ust lub zawierać zabieg laserowy dermatologii estetycznej. Poprawa wyglądu ciała z pomocą chirurgii plastycznej jest obecnie możliwością często wykorzystywaną przez ludzi pragnących takiej zmiany.

  • Uniesienie brwi tworzy efekt młodszego wyglądu.
  • Poprawa wyglądu nosa wiąże się z regulacją asymetrii w jego obrębie.
  • Tak samo jak w przypadku brwi, skóra powiek z wiekiem wiotczeje.

***

Na dietę niskotłuszczową składają się przeważnie warzywa i owoce. W Internecie można znaleźć bardzo wiele przygotowanych diet niskokalorycznych, rozpisanych na pory dnia, które ułatwiają dobór właściwych posiłków i właściwego czasu ich spożywania. Dieta niskotłuszczowa przeznaczona jest dla osób z chorobami układu krążenia, które dodatkowo zmagają się z nadwagą lub otyłością. Dieta z ograniczoną wartością kaloryczną wpływa korzystnie na serce, obniża poziom cholesterolu i pomaga schudnąć. Chroni ona również przed nowotworami lub rakiem jelita grubego.

Centrum Medyczne „ALFA-LEK” w Warszawie zaprasza: zobacz, zapoznaj się:

  1. implanty Warszawa
  2. dermatolog Warszawa
  3. gastrolog Warszawa

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0