Feb 27

Bakteriom śmierć!

Skóra każdego człowieka na ziemi, niezależnie od miejsca w którym przebywa codziennie atakowana jest przez tysiące, miliony bakterii. Bakterie te prowadzą do rozwijania się różnego rodzaju podrażnień, uczuleń czy stanów zapalnych. Coraz trudniej temu jest zapobiec. Co najgorsze, bardzo wiele firm kosmetycznych niewiele robi sobie z potencjalnego klienta, faszerując swoje produkty różnymi chemikaliami, które w efekcie dają czasami opłakane skutki dla naszej skóry.

***

mydło naturalne z ziołami

mydła naturalne

Uczulenia, podrażnienia, tego rodzaju rzeczy stają się na porządku dziennym. Zdarzają się bardzo często sytuacje w których stajemy się ofiarami stanów alergicznych które wywołane są właśnie nieodpowiednią pielęgnacją naszej skóry. Właśnie to jest powodem dla którego coraz większe grono osób decyduje się na używanie mydła naturalnego.

Mydła naturalne pozbawione są chemikaliów niebezpiecznych dla naszej skóry i w rewelacyjny i długotrwały sposób nawilżają ją. Dla produktów typu mydła naturalne nie straszne są żadne bakterie i zarazki, czy grzyby które usuwa z 99% skutecznością.

Warto przemyśleć, czy nie opłacalnym byłoby przerzucenie się na mydła naturalne.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0