Feb 27

Piłki na halę

W każdym mieście, na wsi i na większości osiedli, budowane są boiska. Są to zwykle ogólnodostępne miejsca, tworzone przez właścicieli placów i bloków a przeznaczone do grania dla wszystkich mieszkańców osiedla. Każde z tych miejsc powinno być solidnie wyposażone. Wyposażenie boisk jest niezwykle ważne, ponieważ od tego, co na nich będzie zależy, jak będzie dany plac wykorzystywany.

Jeśli w grę wchodzą dzieci, z całą pewnością ich wyobraźnia pozwoli wyposażyć we własne pomysły plac jednak grają tam także ludzie z odrobinę mniejszą wyobraźnią, co oznacza, że plac ma być typowym boiskiem. Z tego powody powinny na nim być bramki do piłki nożnej.

www.sport-transfer.com.pl

To już w zasadzie tradycja, że tam gdzie ma być jakiekolwiek boisko, bramki być muszą. Ponadto można zamontować tam kosz do koszykówki.

Są to jedynie podstawowe elementy, jakie na boisku być powinny.  Oprócz nich jest jeszcze inny sprzęt sportowy.  Są to piłki, siatki, czy rakiety tenisowe, których właściciel placu raczej nie dostarczy tylko sami musimy się o to zatroszczyć.

1 Comment dodaj »

  1. kolega mówi - October 6, 2010 @ 4:42 pm

    Tak niewątpliwie to jest fakt…

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0