Mar 5

Włosy, zadbajmy o nie na wiosnę

Kosmetyki L’oreal i Kerastase.
Nasz salon urody “Fryzjer Salon Ekspert Loreal” zadba, aby włosy każdego zainteresowanego zmianą wyglądu klienta wyglądały świeżo, pięknie, elegancko i co najważniejsze – zdrowo.

Kosmetyki firmy L’oreal są doskonałe do każdego rodzaju włosów, chronią je podczas zabiegów (nie tylko chemicznych) zapewniając im długotrwały kolo i niepowtarzalny efekt. Dzięki nim z większą łatwością można uzyskać wygładzenie nieposłusznych, kręcących się włosów oraz nawilżyć je i odżywić, a także zwiększyć naturalnie ich objętość.

***

Osoby, które nie mają na siebie pomysłu i nie wiedzą, w jakim kolorze czy fryzurze będzie im najlepiej, powinny udać się do salonu urody “Fryzjer Salon Ekspert Loreal”  w  Gdańsku. Pomocą służą styliści, którzy wybiorą najlepiej pasujące cięcie i kolor, w zależności od rodzaju włosów i typu urody.

Włosy trzeba regularnie pielęgnować, aby zapobiec ich zniszczeniu i osłabieniu. Warto stosować szampony z olejkami regenerującymi, odżywki i maseczki. Jeśli jednak domowe sposoby na pielęgnację włosów nie są wystarczające warto zawierzyć specjaliście, czyli czeka nas wtedy Profesjonalna Klinika Zdrowia i Urody.

Fryzjer

spameed.pl

Gabinet fryzjerski w Gdańsku jest przygotowany na to, aby nam pomóc. Zabiegi wzmocnią, nawilżą i zregenerują włosy przywracając im jednocześnie blask i sprężystość. Efekt natychmiastowy i gwarantowany.

“Fryzjer Salon Ekspert Loreal zwiększy nam również objętość uczesania za pomocą trików. Można stworzyć tzw. artystyczny nieład spryskując wilgotne kosmyki włosów modelującym sprayem, okręcając wokół palca i spinając wsuwkami tuż przy skórze. Następnie suszymy suszarką, ściągamy spinki i roztrzepujemy pasma palcami.
Gotowe!

Przeczytaj też >>> Koniec z przeciętnością

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0