Mar 31

Badania nieniszczące

Nasza firma znajdujące się w Warszawie jest międzynarodową instytucją trudniącą się pracami badawczymi w klasie technicznej diagnostyki sposobami nieniszczącymi.

***

Pierwsze wykonywane pomiary, sposobem magnetycznej pamięci metalu (MPM) organizowane były już tuż przy starcie lat 90tych i wtedy, zarejestrowana została działalność firmy.

Pamięć metalu

energodiagnostyka.pl

Usługi świadczone w zakresie badań nieniszczących, z wykorzystaniem metody MPM, umożliwiają przygotowanie ekspertyz technicznych niejednokrotnie, niewykonalnych do przygotowania w warunkach wykorzystania maszyn przy użyciu tylko standardowych technik z przedziału badań nieniszczących.

Wdrożenie sprawnej metody diagnostycznej na obszarze naszego kraju i krajów Unii Europejskiej jest jednym z priorytetowych zadań firmy.

Wzrost zainteresowania sprawną, praktyczną metodą MPM nie tylko przez instytucje naukowe ale również przez wyższe uczelnie techniczne, mówi o potrzebie jej użycia do diagnostyki urządzeń.

Szybko rosnące użycie metody magnetycznej pamięci metalu (MPM) w instytutach badawczych, uczelniach technicznych oraz w centralnym laboratorium badań nadzoru górnictwa podziemnego, wymusza przygotowanie Polskich Norm dotyczących metody MPM.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0