Jun 1

Inwestycja w firmę poprzez organizację w nauki angielskiego dla pracowników

Czasy gdy firmy były jedynie zwykłymi fabrykami powoli przechodzą w przeszłość.

Dziś nie wystarczy podpisać jeden kontrakt na 10 czy 20 lat i uruchomić produkcję. Wolny rynek spowodował, że toczy się nieustanna walka. Firmy muszą nieustannie walczyć o nowego klienta, oferować coraz to szerszy zakres usług lub produktów.

Nieunikniona jest też bardzo dogłębna specjalizacja w wielu dziedzinach życia. Wszystko to wskazuje na zasadniczą sprawę konieczne jest nieustanne szkolenie i doskonalenie zawodowe każdej osoby w firmie. Możemy wyróżnić co najmniej kilka obszarów szkoleń my zajmiemy się aspektem szkolenia poprzez kursy języka angielskiego.

***

Trudno nie zauważyć roli języka angielskiego w naszym świecie, stał się on nośnikiem informacji biznesowej a co za tym idzie często kluczem do zawierania intratnych kontraktów biznesowych.

nauka angielskiego

www.bell.pl

Zawarcie kontraktu to jednak nie wszystko a właściwie to dopiero początek, gdyż przeprowadzenie kontraktu i jego pełne wypełnienie wiąże się często z komunikacją wielu pracowników w języku angielskie. Wielu z nich posługuje się nim całkiem sprawnie lecz każdemu przyda się dodatkowa nauka. Dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest zamówienie dla firmy usługi  “angielski dla firm Kraków“. To zestaw spersonalizowanych szkoleń językowych nastawionych na rozwój pracowników firmy.

Taka inwestycja może wydawać się kosztowna a ponadto istnieje obawa, że pracownicy mogą potem szybko zniknąć u konkurencji.  To chyba jednak tylko pozory, gdyż inwestycja w pracowników to wzrost potencjału firmy a co za tym idzie szansa  na  nowe większe kontrakty. Po drugie pracownik, który widzi, że firma w jego inwestuje a ponadto czuje dobrą atmosferę pracy nigdzie się nie będzie wybierał.  Dziś w dobie kryzysu gospodarczego coraz więcej pracowników ceni stabilizację życiową, wielu już dziś spłaca drogie kredyty.

Jak widzimy nie potrzebnie pojawiają się obawy. Zaś sama nauka angielskiego dla ludzi spragnionych rozwoju może być źródłem dużej satysfakcji. Dziś zanika stereotyp, że na naukę jest czas tylko za młodu a zwycięża spojrzenie, że lepiej zrobić coś późno niż wcale tak by potem cieszyć się życiem:)

1 Comment dodaj »

  1. Gość mówi - September 24, 2010 @ 4:21 pm

    Serdecznie polecam witrynę… Zobacz również naszą propozycję…

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.



by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0