Jan 7

Presell Page, a pozycjonowanie.

Na pewno wiele osób dopiero zaczynających „zabawę” w pozycjonowanie stron słyszało o czymś takim jak „precelki”. To dość nowy sposób na pozycjonowanie stron i jak się okazuje wyjątkowo skuteczny. Precelki to strony typu „presell page”, czyli takie, na których umieszczane są artykuły tematyczne.

***

Jak więc się do tego zabrać?
Zaczynamy od napisania krótkiego artykułu dotyczącego zawartości naszej strony internetowej lub jej części. Niezwykle ważne jest tutaj to, aby artykuł taki był unikalny, czyli niepowtarzalny. Kopiowane artykuły nie mają takiej mocy i wpływu na pozycjonowanie. Wewnątrz takiego artykułu umieszcza się pod jednym lub kilkoma słowami kluczowymi linki do naszej strony internetowej. Tak przygotowany artykuł zamieszczamy na jednej ze stron typu „presell page”.

Oczywiście wybór odpowiedniego „precelka” jest tu również niezmiernie ważny. Nie może to być, bowiem byle, jaka strona tego typu. Po pierwsze musi być ona zindeksowana przez wyszukiwarki internetowe, a po drugie dobrze jest, aby posiadała ona jak najwyższych PageRank. Tylko wtedy możemy mieć pewność, że siła takich linków w artykule jest ogromna i pozycjonowanie będzie skuteczne.

Zobacz: pozycjonowanie Warszawa

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0