Jan 27

Tworzenie i Pozycjonowanie strony internetowej.

Tworzenie stron Warszawa

tworzenie stron PL

Jeśli interesuje Cię pozycjonowanie stron internetowych to znaczy, że już posiadasz swoją własną witrynę w internecie. Wiesz już zapewne, że samo tworzenie stron WWW to dopiero początek. Posiadanie surowej strony nic tak naprawdę nie daje. Dlaczego tak się dzieje?

***

Zbudowałeś własną stronę internetową, zakupiłeś do niej ciekawą domenę i całość zamieściłeś na dobrym hostingu. W tym momencie Twoja witryna jest teoretycznie już widoczna w internecie dla wszystkich. Owszem, widoczna to ona może i jest, ale znalezienie jest wręcz niemożliwe. Nowa strona internetowa znajduje się po prostu gdzieś na samym dole w wynikach wyszukiwania. Mało, kto szukając informacji w sieci dochodzi do n-tych zakładek.

Tworzenie strony internetowej musi zakończyć się, więc tzw. pozycjonowaniem lub jak kto woli promowaniem strony internetowej.

W trakcie procesu, jakim jest tworzenie strony WWW podawane są tzw. słowa kluczowe, czyli frazy określające to, co znajduje się na naszej witrynie. Pozycjonowanie odbywa się właśnie na te słowa kluczowe.
Jak to działa?
Jeśli np. jednym ze słów kluczowych naszej strony jest słowo „pies” to jego wypozycjonowanie poskutkuje tym, że gdy internauta wpisze to słowo w wyszukiwarkę to nasza strona pojawi się gdzieś na górze wyników, jakie otrzyma.

Proces pozycjonowania jest niestety dość skomplikowany i często żmudny.

  • – Czy dużo na to wydamy?
  • – To zależy.

Niektóre metody pozycjonowania są w sumie darmowe, ale ich skuteczność może być marna, a czas oczekiwania na efekty bardzo długi. Z kolei płatne metody są dość drogie, lecz skuteczność i szybkość działania już dużo lepsza. Każda dobra reklama musi niestety kosztować.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0