Mar 3

Marketing internetowy

Obecnie pozycjonowanie stron jest podstawowym elementem skutecznego marketingu. To dzięki temu można skutecznie wypromować serwis, dotrzeć do atrakcyjnego targetu a także zwiększyć sprzedaż.

Oprócz audytu strony i konkurencji, wykonuje się także dobór linków sponsorowanych oraz zakup boksów sponsorowanych.

***

Są to elementy profesjonalnego marketingu. Linki i boksy wyświetlają się w widocznych miejscach, dzięki czemu Internauci bezpośrednio mogą dotrzeć do Państwa strony www. Oceniono, że aż 60 % ruchu pochodzi ze sztucznego pozycjonowania, a 40 % pochodzi z klikania w płatne linki.

Eksperci uważają, że najlepiej stosować kilka technik i elementów SEM jednocześnie. W ramach audytu, który z reguły jest bezpłatny, wykonuje się:

  • Page Rank czyli podawany jest stan aktualny,
  • podaje się liczbę zaindeksowanych stron, oraz podawana jest liczba zaindeksowanych podstron we wszystkich najpopularniejszych wyszukiwarkach, także tych zagranicznych.

    strony www projektowanie

    www.stronywwwdlafirm.pl

  • Określana jest także liczba błędów w3c,
  • a także szybkość wczytywania stron.
  • Dodatkowo podawany jest czas wczytywania strony oraz jej waga.

Już dziś warto dobrać dla siebie usługi firmy pozycjonującej. Pokazane jest także, to jak strona internetowa widoczna jest przez roboty w wyszukiwarkach. Wizualizacja strony umożliwia dobranie takiego wariantu, który będzie atrakcyjny dla Internautów oraz wyszukiwarek. Ceny za pozycjonowanie stron są różne. Zależy to długości pozycjonowania oraz stosowanych technik i narzędzi pozycjonujących.

 

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0