Mar 31

Rowerem po zdrowie i dobre samopoczucie.

Jak sądzę wielu z nas ma “dobry czas”, kiedy może się trochę poruszać na świeżym powietrzu. Może warto wtedy skorzystać z roweru i wybrać się na przejażdżkę – nie koniecznie daleko. Na rowerze dojedziemy w rejony, do których nigdy przedtem nie zawędrowaliśmy.

***

Na taką wyprawę szkoda jechać samemu, warto wybrać się z przyjaciółmi. Pojechać możemy na krótki spacer po okolicy, albo po prostu zwiedzić okolicę poza naszym miastem. Wcale nie muszą to być długodystansowe eskapady. Chodzi o to, żeby ten czas wycieczki poprawił nam samopoczucie. Bo ten sposób spędzania wolnego czasu to także sposób na zdrowe życie.

rower miejski

Rower miejski

Należy pomyśleć o tym, by nasi najbliżsi byli stale fizycznie aktywni, gdyż jest to najprzyjemniejszy sposób dbania o swoje zdrowie. Dzięki wycieczkom rowerowym mogą zwiedzać ciekawe miejsca bez konieczności zakupu biletów czy  paliwa. Wystarczą dobre chęci i wolny czas.

Do takich wycieczek dobrze nadają się np.:  rowery miejskie. Rowery te są tanie i niezawodne.Wiosna tuż tuż a więc trzeba by pomyśleć o zakupie roweru lub serwisowaniu starego.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0