Apr 18

Zegarki z pulsometrem dostarczane przez Insportline

Marka Insportline została utworzona w 1995 roku. Na rynek polski wkroczyła w 2004 i bez chwili wahania podjęła walkę o potencjalnych nabywców. Najbardziej znaczącymi atutami tej firmy jest: bardzo dobra jakość produktów, ciekawa stylizacja, a przede wszystkim certyfikaty bezpieczeństwa.

Doświadczenie, jakie uzyskała firma Insportline pozwala na wytwarzanie urządzeń, doskonale wpisujących się w wymagania klientów. Produktem, który jest obrazem tego doświadczenia są zegarki z pulsometrem wyposażone w: pomiar pulsu, ustawienia dolnej i górnej granicy pulsu, alarm, stoper. To przykładowe funkcję „zainstalowane” w zegarkach z pulsometrem Insportline. Potwierdzając wysoką jakość produktów marka Insportline daję 2-letnią gwarancję na zakupione zegarki.

Sklep sportowy zegarki

Jeżeli nie interesuje nas pomiar tętna to alternatywnym rozwiązaniem jest zegarek z krokomierzem marki Canyon CNS-SW9. Dzięki niemu dowiemy się o ilości przebytych kilometrów, spalonych kalorii. Pozwoli też na odnalezienie zagubionej trasy w nieznanym terenie.

Ciekawy asortyment  zegarków z pulsometrem marki Insportline umożliwia z łatwością podjęcie słusznego wyboru, który przełoży się na zwiększoną efektywność treningu.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0