May 13

Usuwanie graffiti

Problem graffiti występuje na całym świecie. Każde większe miasto boryka się z problemem graffiti na powierzchni elewacji, ścian, fasad. Jak grzyby po deszczu powstają firmy zajmujące się usuwaniem graffiti z różnych powierzchni. Biznes polegający na usuwaniu graffiti do najłatwiejszych nie należy.

Trzeba posiadać odpowiednią wiedzę w tym zakresie, oraz posiadać odpowiedni sprzęt do tego celu. Tutaj nie wystarczy sama ciepłowodna myjka, potrzeba czasem użyć sprzętu o dużo wyższym ciśnieniu roboczym. Wyższe ciśnienie pozwala na uzyskanie lepszych efektów czyszczenia powierzchni odpornych na wysokie ciśnienie  np.: cegła klinkierowa, czy blacha.  Należy pamiętać, że nie wszędzie uzyskamy zadowalające efekty usuwania graffiti, każda powierzchnia jest inna, posiada różna twardość, trzeba czasami zastosować środki bezpieczne dla wrażliwych powierzchni, a te z reguły są dużo mniej agresywne.

***

Firma Ostech

Firma Ostech

Dlatego w przypadku graffiti powinniśmy stosować środki zapobiegawcze, jeśli nasza elewacja, ściana czy mur może być narażona takim aktem wandalizmu, powinniśmy zabezpieczyć jej powierzchnię przed takimi malunkami. Zabezpieczona powierzchnia gwarantuje 100% usunięcie graffiti z takiej powierzchni.

Firma Ostech zaprasza.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0