May 16

Wróżka z Krakowa

Tworząc reklamy internetowe często natrafiamy na bardzo specyficzne ogłoszenia. Przede wszystkim rzuciła mi się ostatnio w oczy wróżka z Krakowa, która miała dość interesującą reklamę. Przede wszystkim miała zasugerowane, że każdy, kto do niej przyjdzie, wyjdzie z gotowym rozwiązaniem na swoje troski i problemy.

***

Raczej nie wierzyłam w to, jednak reklama to reklama i każdy mógł tam napisać coś od siebie. Przede wszystkim sama nierzadko chodziłam do wróżki i wiedziałam, jak dokładnie sprawa wygląda. Można było oczywiście się wiele dowiedzieć, dzięki czemu człowiek nabierał przekonania, że przyszłość naprawdę da się w pewnym stopniu przewidzieć.

Sama nie do końca wierzę w spełnianie się tego typu przepowiedni, chociaż niejedna już mi się spełniła. To oznacza mniej więcej tyle, że nawet jeśli to nie wróżka wywróżyła nam pewne zdarzenie, to nasza wiara w nie sprawiła, że to zdarzenie nastąpiło. Niestety dotyczy to zarówno zdarzeń pozytywnych, jak i negatywnych. Mimo wszystko warto próbować i wziąć los w swoje ręce.

wróżka z Krakowa www.kartomancja.pl

***

Zobacz również artykuł: Tylko u nas profesjonalny horoskop serdecznie polecamy te unikalne usługi astrologiczne i wróżbiarskie!

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0