Jun 8

Zacznij myśleć o swoim mieszkaniu już na studiach!

Studiujesz? Myślisz, że temat kredytu mieszkaniowego nie powinien Cię jeszcze interesować, że najpierw powinieneś otrzymać dyplom i znaleźć dobrą pracę? Jesteś w błędzie! Jeśli teraz nie zainteresuje Cię porównaniem kredytów hipotecznych, to za kilka lat popełnisz poważny błąd! Przede wszystkim nie będziesz wiedział, ile Twój portfel będzie kosztować ten kredyt?A na koncie nie będziesz mieć nawet “złotówki” oszczędności! Studia to nie tylko czas na naukę, ale także czas oszczędności! Na pewno masz możliwość pracy dorywczej, a zarobione pieniądze – możesz odłożyć! Przekonaj się, jak wygląda ranking kredytów mieszkaniowych, zobacz jakie ceny mają nieruchomości i zacznij oszczędzać.

***

Nie mów, że na studiach nie jest to możliwe! Praca w niepełnym wymiarze godzin może towarzyszyć Ci przez cały rok akademicki! Osobiście znamy takich studentów, którzy w czasie studiów dziennych! Zarabiają więcej pieniędzy niż osoby na pełnym etacie! Wystarczy, że uwierzysz w swoje możliwości i wykorzystasz swoje talenty. Nie zapominaj o tym, że teraz jesteś młody! I masz ogromną energię do pracy!

W czasie studiów powinieneś zarówno zdobywać wykształcenie, jak i doświadczenie zawodowe. Nie bój się! Na pewno sobie poradzisz! Nie decyduj się tylko na pracę “ponad swoje siły”! Do tematu zarabiania pieniędzy na studiach, podejdź rozsądnie. Wybierz taką pracę, która zarówno będzie przynosiła Ci “realne dochody”, jak i pozwoli Ci na “spokojne studiowanie”!

Zobacz również: >>>Tanie kredyty <<<

1 Comment dodaj »

  1. admin mówi - June 9, 2011 @ 9:19 am

    Zobacz też ofertę kredytów hipotecznych mieszkaniowych tutaj: http://www.k-2.katkara888.com/wpis-39podkat-8930.html

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0