Oct 4

Eksponowanie towaru

W dzisiejszych czasach kiedy to półki sklepowe uginają się od towarów, co krok powstają nowe centra i galerie handlowe. Klienci stają przed trudną wyborem podczas zakupów. Handlowcy, właściciele sklepów prześcigają się w pomysłach na to w jaki sposób zachęcić Klienta, aby zwrócił uwagę właśnie na ich sklep.

Z punktu widzenie potencjalnego Klienta bardzo istotną kwestią jest witryna sklepowa i sposób eksponowania w niej towaru. Jeśli dany produkt czy też produkty są wyeksponowane w sposób atrakcyjny, elegancki i ciekawy, Klient z pewnością z zainteresowaniem odwiedzi nasz sklep. Wtedy równie ważna jest ekspozycja towaru w samym sklepie.

Sprzedawca przez odpowiednie wyeksponowanie określonych towarów może zwrócić uwagę Klienta na odpowiednie produkty i w ten sposób również częściowo wpłynąć na decyzję o zakupie.

Rączka stojak ekspozytor biżuterii BIZ-SIN-1

Rączka stojak ekspozytor biżuterii BIZ-SIN-1

Do ekspozycji doskonale sprawdzają się ekspozytory towaru z plexi. Mogą mieć one różny kształt i wielkość w zależności od rodzaju produktu do prezentacji którego mają posłużyć, np. ekspozytory jubilerskie w kształcie kobiecej dłoni służące do eksponowania bransoletek i pierścionków.

Ważny jest również umiejscowienie takiego ekspozytora z plexi w odpowiednim miejscu, czyli tak, aby nie przeszkadzał Klientowi w oglądaniu innych towarów a jednocześnie, aby był od razu przez Klienta zauważony. Ekspozytory oczywiście nie mogą przysłaniać towaru. Plexi jest materiałem przezroczystym, dlatego też ekspozytory z plexi tak dobrze sprawdzają się przy ekspozycji towaru.

Najlepiej jest zamówić takie ekspozytory bezpośrednio u producenta wyrobów z plexi, np. w sklepie Plexomania.pl.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0