Oct 4

Ochronne rękawice robocze

Wielu ludziom wydaje się, że rękawice robocze przydają się wyłącznie tym osobom, które zawodowo zajmują się pracami na budowie czy innymi zajęciami przy groźnych urządzeniach mechanicznych.

W praktyce jednak powinniśmy posiadać je w naszych domach i zakładać zawsze wtedy, gdy mamy do czynienia z narzędziami ostrymi lub żrącymi środkami chemicznymi. Ma to szczególne znaczenie w pielęgnacji ogrodu, bo to tutaj właśnie zdarza się najwięcej groźnych wypadków z udziałem ludzi.

Niepozorna pielęgnacja grządek, koszenie trawnika czy przycinanie żywopłotu może skończyć się tragicznie, jeśli nie będziemy w stu procentach sprawnie posługiwać się przeznaczonymi do tego urządzeniami.

Rękawice wykonane z licowanej skóry bydlęcej i drelichu PVR L-BLACK

Rękawice wykonane z licowanej skóry bydlęcej i drelichu PVR L-BLACK

Rękawice robocze mogą nas często ustrzec przed wszystkimi obrażeniami, bo są wykonane z materiałów na tyle odpornych, aby zupełnie zminimalizować ryzyko związane z przecięciem sobie skóry czy skaleczeniem dłoni. Warto pamiętać o ich zakładaniu, bo po co zamieniać relaksujące chwile spędzane w ogrodzie w tragiczne momenty, kiedy musimy nagle jechać do szpitala z powodu krwawiących ran czy skaleczeń.

Kupmy więc sobie dobre rękawice robocze i na zawsze zapomnijmy o tego rodzaju niebezpiecznych sytuacjach, które nikomu przecież nie kojarzą się dobrze.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0