Oct 7

Fotele rodem z Ameryki, czyli “zachód dziki”

Jan zakupił w sklepie fotele masujące. Teraz czeka aż firma przewozowa dostarczy prosto do domu jego fotele z masażem.

Niczego nieświadomy Jan, nie ma zielonego pojęcia jak bardzo trudne będzie to zadanie dla kurierów. Otóż panowie zostali napadnięci przez amatorów, uwielbiających fotele masujące. Na ulicach rozgrywał się prawdziwy pościg i dramat.

***

Może to właśnie obok waszego domu miały miejsce te mrożące krew w żyłach wydarzenia.

Milan - Fotel z masażem całego ciała Producent Pro-Wellness

Milan - Fotel z masażem całego ciała Producent Pro-Wellness Fotel posiada 3 programy automatyczne: Relax - 15 minutowy Therapy - 15 minutowy Air - 15 minutowy masaż powietrzny

Otóż złodzieje uciekali ulicami Warszawy, oddając strzały do ścigających kurierów. Doszło wtedy do zdarzenia precedensowego. Tak oto fotele masujące stały się przyczyną agresji, mimo, że zostały stworzone do tego by służyć odprężeniu. Furgonetka została skradziona, pościg trwa.

Policja jest zawiadomiona o zdarzeniu, ale na miejsce wypadku przyjedzie na końcu ponieważ była zajęta spisywaniem grupki studentów, którzy pili alkohol w miejscu publicznym, jakim były krzaki w parku. Ci młodociani przestępcy pewnie chętnie posiedzieliby sobie na fotelach z masażem, a tak to musieli “żłopać” piwo na mokrej trawie.

Cała historia ma jednak szczęśliwe zakończenie, ponieważ dzielni kurierzy dostarczyli Janowi wszystkie zamówione przez niego fotele masujące.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0