Oct 10

Jak poradzić sobie w ciężkich czasach.

Moja sytuacja rodzinna jest bardzo ciężka. Sam muszę zarabiać na całą rodzinę, więc ledwo wiążemy koniec z końcem. W Polsce znalezienie dobrze płatnej pracy graniczy z cudem więc tak naprawdę pracowałem na trzy etaty, żeby wystarczyło na podstawowe rzeczy potrzebne do codziennego życia.

***

Sytuacja diametralnie się zmieniła gdy kolega zaproponował mi wyjazd  do Niemiec i podjęcie tam pracy. Nie wahałem się ani chwili. Loty do Niemiec są obecnie tak tanie, że od razy wykupiłem bilety lotnicze. Mój kumpel ma znajomości w Liniach lotniczych więc polecieliśmy klasą biznesową. Pierwszy raz leciałem samolotem i było to dla mnie ogromne przeżycie.

Na miejscu okazało się, że praca jest świetna a zarobki tak ogromne, że w ciągu miesiąca zarabiałem tyle ile w Polsce przez rok. Większość pieniędzy wysyłałem do Polski by im też żyło się lepiej.

samolot -bilety lotniczeObecnie 10 miesięcy pracuję w Niemczech a na wakacje wykupuję połączenie lotnicze i wracam do rodziny. Za zaoszczędzone pieniądze chcemy wybudować dom na wsi i założyć gospodarstwo rolne. Wreszcie spełniły się moje marzenia o godnym życiu. Ułatwiły mi to bardzo Linie lotnicze, które oferują takie tanie loty, że bez chwili wahania zdecydowałem się na podróż do Niemiec.

Dziękuje również mojemu koledze, który mnie do tego namówił i wspierał w najtrudniejszych chwilach. Moje życia stało się o wiele lepsze. Gwarantuje, że każdy kto chciałby podjąć prace za granicą może to zrobić bez większego wysiłku, otwarte rynki pracy bardzo to ułatwiają i gwarantują bardzo dobre zarobki a warunki pracy są na najwyższym europejskim poziomie.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0