Oct 14

Jak szukać mieszkania?

Szukać mieszkania możemy na wiele sposobów. Prasa, Internet, czy tzw. „poczta pantoflowa” to najbardziej popularne źródła, skąd możemy czerpać informacje odnośnie dom wynajmu mieszkań. Każda z tych metod ma swoich zwolenników, jak i przeciwników.

Marta, studentka stosunków międzynarodowych szuka mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu. Szuka głównie w Internecie. Pytana o powód, odpowiada, iż tak możemy najszybciej znaleźć mieszkanie.

Jest dużo większy wybór niż w prasie, dodatkowo bardzo często możemy obejrzeć interesujące nas nieruchomości. Ponadto Marta teraz spędza wakacje w Żeraniu, a kupna gazety mogłaby dokonać tylko będąc w Wrocławiu.

***

Sławek, student architektury krajobrazu uważa, że najlepszym sposobem na znalezienie mieszkania, w którym będzie się nam dobrze mieszkało jest „poczta pantoflowa”. Zdarza się, że u któregoś z znajomych właśnie zwalnia się pokój, bardzo często wtedy w własnym towarzystwie rozchodzi się ta informacja i trafia do osoby, która właśnie szuka lokum. Dodatkowo osoba szukająca nowego mieszkania może mieć poczucie bezpieczeństwa związane z tym iż dużo wcześniej będzie mogła uzyskać informacje odnośnie swoich przyszłych współlokatorów.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0