Oct 14

Zepsuty samochód, co zrobić?

Jestem zawodowym kierowcą od wielu lat. Często jeżdżę w służbowe trasy po całej Polsce.

Stłuczki i wypadki to codzienność na polskich drogach jednak do niedawna omijały mnie one szerokim łukiem. Ale gdy jechałem przez podwarszawską wieś samochód z naprzeciwka wymusił pierwszeństwo i wjechał mi w bok. Był to dla mnie ogromny szok gdyż nie byłem na to przygotowany!

***

Miałem na szczęście wykupione ubezpieczenie więc mój samochód błyskawicznie został zawieziony do naprawy ale ja zostałem bez środka transportu i nie miałem jak pracować. Wtedy zobaczyłem na ulicy wielki transparent z napisem „Wypożyczalnia Aut Warszawa”.
Nie wahałem się nawet chwili.
Okazało się, że oferują w błyskawicznym czasie samochody zastępcze na czas naprawy i nie tylko. Formalności skrócili do tego stopnia, że wystarczył jeden mój podpis i wsiadłem do nowego auta i mogłem dalej pracować.

Wypożyczalnia aut w Warszawie

Wypożyczalnia aut w Warszawie

Taka właśnie powinna być każda wypożyczalnia samochodów. Warszawa jest miastem gdzie takich firm jest bardzo dużo. Musimy więc postawić na te sprawdzone, które dbają o zadowolenie klienta i mają duże doświadczenie. Liczy się również cena za wykonywane usługi.

Wypożyczalnia aut z której usług skorzystałem okazała się chyba najtańsza w mieście ponieważ zapłaciłem bardzo mało. Jeśli jeszcze kiedyś zdarzy mi się podobna sytuacja z pewnością nie będę się wahał i zadzwonię prosto do nich gdyż gwarancja jakości usług jest u nich największa, a liczba zadowolonych klientów rośnie z dnia na dzień, o czym świadczą dobre opnie, jakich pełno w Internecie.

1 Comment dodaj »

  1. wasser mówi - October 14, 2011 @ 10:28 am

    bardzo obiektywna opinia 🙂

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0