Oct 15

Dr. Nona kosmetyki do ciała

Dr. Nona produkuje kosmetyki przeznaczone do różnego typu cery i sylwetki. Kobiety mogą wybierać spośród produktów przeznaczonych do praktycznie każdej części ich ciała. Są to kosmetyki bez konserwantów, więc mamy pewność, że ich działanie nie jest inwazyjne. Aby wzmocnić skutki ich stosowania polecamy także używanie naturalnych suplementów diety.

W ofercie swojego sklepu Dr. Nona posiada naturalne suplementy diety Dr. Nona przeznaczone nie tylko dla kobiet, ale także dla tych mężczyzn, którzy chcą w sposób sukcesywny dbać o swoją urodę, nie boją się korzystać z zabiegów wellness. Dr. Nona przygotowała także kosmetyki bez konserwantów dla dzieci oraz specjalnie dla nich stworzone naturalne suplementy diety.

Zdrowy tryb życia zakłada nie tylko prawidłowe odżywianie ale też stosowanie odpowiednich dla siebie kosmetyków. W pielęgnacji podstawowym krokiem do osiągnięcia nieskazitelnej cery jest stosowanie preparatów, które będą pielęgnować i odżywiać skórę.

Żel do mycia ciała Halo-Gel

Żel do mycia ciała "Halo-Gel"

“Halo-gel” Dr. Nona jest produkowany na bazie iłów z Morza Martwego. To jeden z kosmetyków naturalnych, który polecany jest osobom o każdym typie skóry. Głęboko oczyści skórę, a jednocześnie ją odżywi. Dzięki mydłu, zawartemu w żelu, cząsteczki iłów z Morza Martwego mogą szybko przenikać przez skórę. Żel należy nałożyć na gąbkę lub wacik i zmyć twarz delikatnymi ruchami masującymi, po czym spłukać ciepłą wodą. Z jego pomocą możemy stworzyć sobie w domu prawdziwe wellness.

Rewelacyjne działania ma także mleczko oczyszczające do twarzy Dr. Nona, które nie tylko zmiękcza i oczyszczę skórę, a przy okazji doskonale stymuluje mechanizmy ochronne. Polecany jest szczególnie osobom, posiadającym cerę mieszaną.

 

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0