Oct 23

Transport bezpieczny na budowie

Coraz więcej w naszym życiu zależy od automatyki, urządzeń, maszyn budowlanych i nie tylko. W czasach, gdy żyjemy w ciągłym biegu, gdy budujemy coraz wyższe budynki niezbędne jest zapewnienie odpowiedniego i bezpiecznego transportu pionowego.

***

Winda towarowa 200 Z - Geda

Winda towarowa 200 Z - Geda Udźwig: 200 kg Wysokość podnoszenia: 35 m Prędkość podnoszenia: 20 m/min

Do tego celu obecnie wykorzystuje się windy towarowe Geda. To jest obecnie jedne z najwygodniejszych rozwiązań zapewniających zarówno transport pracowników na wyższe kondygnacje jak i transport materiałów.

Wiadomo, że na budowach najważniejsze jest bezpieczeństwo, zarówno transportu ludzi, tak by dojechali na miejsce pracy jak również wrócili cali ale ważne jest również takie zapewnienie transportu by nic nie wysunęło się i nie wypadło z windy w czasie transportu.

Windy towarowe Geda zapewniają odpowiednio bezpieczny transport pod tym kontem. Tu nic nam się nie wysunie, nie wypadnie. Bardzo istotne w tym wszystkim jest to, że windy firmy Geda nie są jakoś szczególnie drogie pomimo swojej doskonałej jakości, dlatego każdy inwestor może sobie pozwolić na ich zakup.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0