Oct 24

Jak wyróżniać się z tłumu ?

Dla bardzo wielu kobiet, jak i mężczyzn ważne jest by wyróżnić się z tłumu; wyglądem, sposobem ubierania czy dodatkami. Jest na to mnóstwo ciekawych sposobów. Do dość skutecznych można  zaliczyć noszenie oryginalnej, ciekawej, autorskiej biżuterii. Mam tu na myśli biżuterię artystyczną.

***

Często wiele młodych czy dojrzałych osób stara się “wyróżnić z tłumu” w jeszcze inny sposób, np.: przez wyszukane fryzury, makijaż czy kolorowe stroje. Lecz moim zdaniem najbardziej popularne są obecnie unikatowe dodatki.

Z tego oto powodu na rynku pojawia się dużo rękodzieła artystycznego. Można je kupić na jarmarkach, wystawach oraz w galeriach internetowych. Coraz więcej osób zajmuje się tworzeniem ręcznie robionej, oryginalnej,  wyszukanej biżuterii.

Cena za rękodzieło nie jest  niska, w szczególności jeśli chodzi o wyroby wykonane ze srebra i kamieni szlachetnych. Ale nie ma co się temu dziwić, gdyż są to wyroby wytwarzane ręcznie, a ich autorzy wkładają w nie swoje pomysły oraz swoją pasję i duszę. Wykonanie takiej biżuterii zajmuje mnóstwo czasu.

Kolczyki

Kolczyki "Froggy" - wykonane techniką haftu z koralików szklanych i koralików plastikowych

Ja sama osobiście kupiłam sobie w galerii internetowej ręcznie zrobione,  przepiękne, srebrne kolczyki, zdobione naturalnymi kamieniami. Są one wykonane w jednym egzemplarzu i zapewne doskonale pomagają wyróżnić się z tłumu. Gdy je zakładam moje samopoczucie, jak i samoocena zdecydowanie idą w górę, a ja jestem bardzo dumna z moich ulubionych kolczyków.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0