Oct 25

Elementy grzewcze

Nieraz zastanawiamy się czy wybrać kotłownię czy też zdecydować się na kocioł, dlatego jeszcze przed zakupem warto szczegółowo poznać różnice oraz wady i zalety każdego z tych systemów grzewczych.

***

Przede wszystkim musimy zdawać sobie sprawę, że kocioł to tylko około 30% systemu grzewczego, natomiast całą resztę stanowi około 70% wyposażenia oraz specjalny osprzęt. Pamiętajmy również, że najlepsi producenci kotłów grzewczych posiadają  kompletną ofertę wyposażenia, jeśli chodzi o osprzęt niezbędny do wykonania kotłowni, czyli grzejniki, głowice termostatyczne, rury miedziane, kominy, pompy,  naczynia zbiorcze, grupy bezpieczeństwa, otulinę, filtry czy zawory.

Kocioł KMG-1

Kocioł KMG-1

Dobrzy producenci kotłów gwarantują też minimalizowanie kosztów dystrybucji, tym samym zapewniając  natychmiastową realizację zamówień.

Ponadto, kotły co są optymalnie dopasowane do wymagań współczesnych inwestorów. Kotły tworzą harmonijną całość i  zapewniają sprawne funkcjonowanie instalacji grzewczej. Dzięki temu nigdy nie dochodzi do sytuacji, w której kotłownia składa się z wielu elementów, które są zakupione w różnych punktach sprzedaży i nie zawsze są odpowiednio dopasowane   do standardu oraz wymogów technicznych kotłów.

Nowoczesne części do ogrzewania umożliwiają klientowi samodzielną konfigurację własnej kotłowni.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0