Oct 26

Odzież medyczna czyli jak profesjonalnie wyglądać w pracy

Dlaczego warto posiadać profesjonalną odzież zawodową? Odpowiedź jest prosta… w pracy spędzamy nawet kilkanaście godzin na dobę, a w szczególności personel medyczny, który ma np. dyżur i przebywa w szpitalu, pogotowiu ratunkowym, domu opieki przez wiele godzin.

Posiadanie odpowiednio dobranej, wygodnej i estetycznej odzieży medycznej nie tylko poprawia samopoczucie i zwiększa komfort w czasie pracy.Odzież taka jest wręcz wymagana na oddziałach szpitalnych gdzie trzeba zachować maksimum higieny.

Bluza operacyjna

Bluza operacyjna

Nasza firma Dlapacjetna.pl jest producentem właśnie takiej odzieży zawodowej. Prowadzimy tą działalność od kilku lat dlatego jesteśmy w stanie sprostać największym wymaganiom i standardom naszych klientów. Co nas wyróżnia:

  • mnogość fasonów, wzorów, lamówek, dodatków które stosujemy podczas produkcji
  • konkurencyjne ceny i terminy realizacji
  • najwyższa jakość materiałów użytych do produkcji
  • stale rosnące grono zadowolonych klientów (a są nimi pielęgniarki, położne, lekarze, laboranci, studenci – praktycznie wszystkie grupy zawodowe gdzie wymagana jest specjalna odzież zawodowa)

Sklep medyczny dlapacjenta.pl to gwarancja najwyższej jakości usług i profesjonalnego podejścia do klienta. Dla nas nie istnieje pojęcie rozmiaru odzieży, którego nie możemy uszyć lub wstawek i krojów, których nie możemy wykonać. Kontakt z naszą firmą podajemy niżej:

Sklep medyczny
37-122 Albigowa 1054A
tel. 17-2250122
e-mail: prodent@dlapacjenta.pl

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0