Oct 27

Co trzeba wiedzieć o malowaniu agregatem?

Malowanie agregatem może być dla niektórych sztuką tajemną. Mało znaną oraz pełną niespodziewanych nowości. Szczęśliwie nie brak w internecie miejsc, a zwłaszcza portali, na których można poczytać o tym, w jaki sposób używać agregat malarski, by jakość prac była zadowalająca, a efektywność i ich szybkość nie była pretekstem do niskiej oceny usług firmy, którym się zleca dane prace.

***

Agregat malarski Titan Commander

Agregat malarski Titan Commander

Oczywiście wszyscy przedstawiciele firm wiedzą, jak należy zabrać się do malowania, by wszystko przebiegało zgodnie z planem. Jednak tej wiedzy mogą nie mieć osoby, które za malowanie dopiero się zabierają. Zaskoczeniem może być to, że każdą farbę przed użyciem należy wymieszać, a gdy się otwiera kilka puszek z farbą zaleca się przelać kilka z nich do jednego wiaderka i je wymieszać, by uzyskać dokładnie taki sam efekt w każdym miejscu malowania. Inaczej będzie trzeba się liczyć z tym, że pomalowana powierzchnia nie będzie jednolita.

Ważne zalecenie jest również takie, by dobrze przygotować powierzchnię, na którą się kładzie farbę. Powinna być ona odtłuszczona, czysta i gładka. Różnicę w postępowaniu wynikają z różnic między powierzchniami. Inaczej będzie się przygotowywać ścianę pokrytą płytkami ceramicznymi, inaczej płytami gipsowo-kartonowymi, tynkiem wapiennym gipsem oraz pochodnymi. Jeśli nie chcemy wykonywać wszystkiego na własną rękę, warto zatrudnić specjalną ekipę, która wykona za nas najgorsze prace.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0