Oct 28

Domki drewniane pomysłem na biznes

Szukając swojego pomysłu na biznes wiele osób szuka niszowej działalności, która w danym regionie nie miałaby zbyt silnej konkurencji. Z pewnością tego typu działalności gospodarczych nie ma wiele, jednak jedną z nich na pewno są domki drewniane.

***

Budowa tego typu obiektów o zróżnicowanym przeznaczeniu i metrażu to bardzo ciekawa opcja na biznes, zwłaszcza że firm specjalizujących się w tego typu budowlach z drewna nie ma wiele w Polsce.

Oczywiście najpierw będziemy musieli zdobyć całą bazę danych o tego typu domkach, a także nabyć projekty domów, które mogą być zarówno domami:

  1. o konstrukcji szkieletowej,
  2. jak i domami z bali.

Dodatkowo domy szkieletowe mogą różnić się  pod pewnymi względami, przez co mogą być to  domki letniskowe wyłącznie na sezon letni, jak i domy całoroczne, które odpowiednio ocieplone oraz wyposażone w ogrzewanie mogą być zamieszkiwane bez względu na porę roku.

Domek drewniany ORLIK

Domek drewniany ORLIK

Oprócz planów oraz odpowiedniej fachowej wiedzy chcąc budować domy  drewniane, czy też domy góralskie niezbędne są  znajomości w branży stolarskiej, dzięki temu możemy zawrzeć kontrakty na dostawę najlepszego drewna świerkowe, a także zatrudnić pracowników, którzy zbudują tego typu domy  oraz wykończą ich wnętrza w odpowiednim stylu.

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0