Oct 31

Czym są mixokrety?

Nazwa na pierwszy rzut oka wydaje się dziwna.

– Czym właściwie są mixokrety?
– Osoby prowadzące firmy remontowo-budowlane znają odpowiedź na to pytanie.

– Są to zaawansowane pod względem technicznym agregaty tynkarskie, które pozwalają tworzyć gładkie i precyzyjne w każdym miejscu posadzki – niezależnie od tego, czy pracuje się w prywatnym domu, czy też na dużych przestrzeniach – w halach targowych, czy punktach usługowych.

***

Agregat tynkarski M-TEC Duomix 2000

Agregat tynkarski M-TEC Duomix 2000

Mixokret to niezwykły agregat tynkarski. Wyróżnia się on bardzo zaawansowaną technologią. Przede wszystkim tym, że może on pracować z mieszankami tynkowymi, przenosząc je na dalekie odległości. W poziomie 150 metrów, a w pionie na 80 metrów. Inne maszyny tego typu nie są w stanie dać takich wyników.

Takie osiągi sprawiają, że dana inwestycja może być dużo szybciej zakończona oraz dodatkowo można ograniczyć ilość zatrudnionych osób, dzięki temu w kieszeni właściciela danej firmy zostaje dużo więcej pieniędzy.

Z drugiej strony tak zaawansowana technologia może przysparzać pewnych problemów. Mixokrety mogą być obsługiwane jedynie przez osoby z dużym doświadczeniem. W wielu przypadkach niezbędne jest przejście szkolenia z podstaw obsługi tego typu urządzeń.

Zobacz też > Jak wykorzystywać mixokrety?

No Comments dodaj »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.by WordPress © 9.01.2008   0   0   0   0   0   0